Płatność i dostawa

Płatnośći

 

Za pobraniem:

Wybierając sposób płatności za pobraniem, za zamówione towary zapłacisz gotówką przy odbiorze przesyłki bezpośrednio kurierowi. Przesyłki pobraniowe realizujemy tylko do kwoty 500 zł. W przypadku przekroczenia tej kwoty lub wybierając opcję dostawy do Paczkomatów jedyną możliwą formą zapłaty jest przelew internetowy lub tradycyjny.


Przelew tradycyjny:

Po złożeniu zamówienia sam dokonujesz przelewu, płacąc przez internet, w banku lub na poczcie. Przelew robisz na polskie konto bankowe w Alior Bank. Pełne dane do przelewu otrzymasz po złożeniu zamówienia. Przesyłka zostanie wysłana dopiero wtedy, gdy pieniądze zastaną zaksięgowane na naszym koncie, o czym będziesz poinformowany mailowo.


Przelew elektroniczny - realizowane przez szybki i bezpieczny system Transferuj.pl.

Transferuj.pl jest pośrednikiem finansowym między Nadawcą a Odbiorcą Twoich wpłat. Umożliwia Sprzedawcom (Odbiorcom) natychmiastową realizację usług online. W ten sposób Sprzedawca w ciągu kilku minut otrzymuje potwierdzenie od Transferuj.pl, że zamówienie zostało zapłacone. Kupując w sklepie korzystającym z Transferuj.pl wpłacasz na konto bankowe Transferuj.pl. Transferuj.pl automatycznie informuje o wpłacie Sprzedawcę, który może realizować zamówienie. Dzięki takiemu rozwiązaniu możesz wybrać jeden z ponad 38 banków aby dokonać przelewu wewnętrznego, księgowanego przez bank w czasie rzeczywistym. Umożliwia to też pełną automatyzacje usług online i realizację zamówień natychmiast w trybie 24/7.

 

Umożliwiamy szybkie płatności internetowe za pomocą serwisu Transferuj.pl, do wyboru jest aż 40 banków

 

 


 

Dostawa


Metody dostawy i koszty przesyłki:

Twoje zamówienie złożone w sklepie kolegaberlin.pl, może zostać dostarczone jedną z dwóch dostępnych metod:

 

 

WYSYŁKA KURIERSKA
(czas dostawy 1-2 dni robocze)


ODBIÓR W PACZKOMATACH
(czas dostawy 3-4 dni robocze)


WYSYŁKA KURIERSKA

do 30 kg

ODBIÓR W PACZKOMATACH

do 10kg


Koszt wysyłki zależy od wagi zamówionego towaru wg. poniższej tabeli (1 litr oleju to ok. 1 kg).

 

Koszt wysyłki - wpłata na konto:

 

1 kg:  19
2-5 kg: 24 zł
6-10 kg: 29 zł
11-15 kg: 34 zł
16-20 kg: 39 zł
21-25 kg: 44 zł
26-30 kg: 49 zł


Wysyłka za pobraniem:

Dopłata 6 zł do w/w kosztów wysyłki.

1 kg: 15 zł
2-5 kg: 20 zł
6-10 kg: 30 zł

 

 

 

Czas realizacji - kiedy otrzymam przesyłkę?

 

Aby zapewnić Państwu jak najszybszą dostawę zamówionego towaru, zawożimy własnym transportem paczki z Berlina do granicy z Polską, aby jeszcze tego samego dnia były do Państwa wysłane za pośrednictwem profesjonalnej firmy kurierskiej DPD oraz nowoczesnej poczty InPost 24/7 do odebrania w paczkomatach. Dostawa za pośrednictwem firmy kurierskiej DPD trwa ok. 1-2 dni robocze, przy użyciu opcji paczkomaty ok. 3-4 dni robocze. Do Paczkomatu wysyłamy max. 10 kg, przesyłka kurierska max. 30 kg w jednej przesyłce.

Dzięki naszej perfekcyjnej logistyce nasze przesyłki wysyłane z Niemiec są u Państwa nieraz szybciej niż przesyłki wysyłane przez polskich kontrahentów ;-)

pixel